> > > > > stoppen-met-roken-in-honderd-bladzijden

Coninx - Stoppen Met Roken In Honderd Bladzijden

Het boek Stoppen Met Roken In Honderd Bladzijden van de auteur Coninx is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Stoppen Met Roken In Honderd Bladzijden" is tweedehands te koop vanaf € 44,05 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 44,05 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789089240460
   
Soort boek
Paperback


Sportjournalist en presentator Tom Coninx, was jarenlang kettingroker. De jeune premier van Sporza stopte een tijd geleden via methode van Allen Carr. Met succes: na vier jaar is hij nog altijd clean. Waarom begin je ?berhaupt met roken? Waarom hou je het zo lang vol in een sigaretonvriendelijke wereld? Hoe kwam Coninx er uiteindelijk toch toe de sigaret af te zweren? Hij beschrijft zijn strijd tegen de sigaret op een amusante, vrolijke manier die jonge rokers ongetwijfeld zal intrigeren. Coninx wil met dit boek jou en je omgeving aansporen om te stoppen met roken. Want als jij stopt, stopt er ongetwijfeld ook iemand uit jouw omgeving. Laat ons kettingstoppen! Het is makkelijk, en verdomd leuk.
Prijs
€ 44,05
Bekijk boek