> > > > > apartheid-antiapartheid-postapartheid

Couwenberg - Apartheid, Anti-apartheid, Post-apartheid

Het boek Apartheid, Anti-apartheid, Post-apartheid van de auteur Couwenberg is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Apartheid, Anti-apartheid, Post-apartheid" is tweedehands te koop vanaf € 49,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789055738953
   
Soort boek
Paperback


Nu de discussie en strijd rond de apartheidsproblematiek in nationaal en internationaal verband geschiedenis geworden is, is er ruimte gekomen voor een intellectueel verantwoorde reflectie op de politieke, maatschappelijke en culturele ontwikkelingsproblematiek van Zuid-Afrika waarvan het apartheidssysteem een ideologisch sterk omstreden en inmiddels door de historie overwonnen stadium vormt. Dit jaarboek is bedoeld om daaraan een relevante bijdrage te leveren. Hierin wordt niet alleen op dit conflict teruggeblikt en de apartheid en de bestrijding ervan in historisch perspectief geplaatst, maar ook de vraag gesteld of er reden is tot een zekere revisie van de gangbaar geworden kijk daarop. Aan de orde komt voorts de vraag hoe het nieuwe Zuid-Afrika zich na de apartheid ontwikkeld heeft en in hoeverre die ontwikkeling beantwoordt aan de verwachtingen die bij de constitutionele fundering ervan gewekt zijn. Tenslotte is uiteraard de vraag relevant hoe de culturele betrekkingen van de Lage Landen met Zuid-Afrika zich ontwikkelen sinds de apartheid daarbij niet langer in de weg staat. Achtereenvolgens komen de volgende thema's aan de orde: geschiedenis Nederlands - Zuid-Afrikaanse betrekkingen (prof. G.J. Schutte); apartheid en anti-apartheid in retrospectief (prof. S.W. Couwenberg en dr. B. de Graaff); Zuid-Afrika in het licht van de Zuid-Afrikaanse historiografie (prof. G. Verbeeck); van apartheid naar post-apartheid, zoals weerspiegeld in literaire verbeelding (dr. H. Ester en prof. E. Jansen); post-apartheid - een evaluatie (dr. Th. Brinkel en prof. S.W. Couwenberg); en betrekkingen Vlaanderen met het nieuwe Zuid-Afrika (mr. Drs. F. Judo)
Prijs
€ 49,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Couwenberg
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 16,95
Tweedehands (1)
€ 7,99
Nieuw (1)
€ 14,99
Tweedehands (1)
€ 10,95
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 15,99