> > > > > van-picasso-tot-tapies-hoogtepunten-van-de-spaanse-kunst-in-de-twintigste-eeuw-uit-de-collectie-van-het-nationaal-museum-voor-kunst-en-cultuur-reina-sofia

Joaquin Cortes - Van Picasso Tot Tápies : Hoogtepunten Van De Spaanse Kunst In De Twintigste Eeuw Uit De Collectie Van Het Nationaal Museum Voor Kunst En Cultuur Reina Sofía

Het boek Van Picasso Tot Tápies : Hoogtepunten Van De Spaanse Kunst In De Twintigste Eeuw Uit De Collectie Van Het Nationaal Museum Voor Kunst En Cultuur Reina Sofía van de auteur Joaquin Cortes is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Van Picasso Tot Tápies : Hoogtepunten Van De Spaanse Kunst In De Twintigste Eeuw Uit De Collectie Van Het Nationaal Museum Voor Kunst En Cultuur Reina Sofía" is tweedehands te koop vanaf € 14,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789040096167
   
Soort boek
Paperback


Dit boek geeft aan de hand van een aantal meesterwerken, gekozen uit de verzameling van het belangrijkste moderne kunstmuseum van Spanje, het Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofia, een ruim overzicht van de artistieke ontwikkelingen vanaf het kubisme tot aan de abstracte generatie en de nieuwe figuratieve kunst.
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Joaquin Cortes
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Overdue Whispers

ISBN: 9780244225193


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 12,50
Tweedehands (0)