> > > > > het-italiaanse-experiment

Pepijn Corduwener - Het Italiaanse Experiment

Het boek Het Italiaanse Experiment van de auteur Pepijn Corduwener is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Italiaanse Experiment" is tweedehands te koop vanaf € 35,74 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 35,74 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789044644265
   
Soort boek
Paperback


Itali? lijkt het land van zalig niksdoen, van lange dagen luieren in de zon en genieten van het leven. Een land van stilstand en wanorde, niet van politieke vernieuwing. Maar kloppen die clich?s wel? Dit boek laat zien dat Itali? juist continu in beweging is en vooroploopt in de moderne politiek. Steeds weer is Itali? de plek van radicale experimenten die de geschiedenis van heel Europa veranderen. Mussolini introduceerde het fascisme lang voordat Hitler de macht greep, Berlusconi wees het populisme al in de jaren negentig de weg, en vandaag is Itali? het laboratorium van de internetdemocratie. <br /> Het Italiaanse experiment biedt een nieuw perspectief op de Italiaanse geschiedenis en actualiteit. In een meeslepend overzicht van de negentiende eeuw tot nu beschrijven Pepijn Corduwener en Arthur Weststeijn hoe Itali? keer op keer nieuwe politieke experimenten lanceert die elders worden overgenomen. Wie wil weten welke toekomst er in het verschiet ligt voor de westerse democratie moet naar Itali? kijken. <br /> <b>Pepijn Corduwener</b> (1986) en <b>Arthur Weststeijn</b> (1980) zijn historici en Itali?kenners. Ze doceren aan de Universiteit Utrecht en delen regelmatig hun expertise over Itali? in de media. Het Italiaanse experiment is een sterk uitgebreide herziening van het eerder verschenen Proeftuin Itali?. <br /> ?Volg Proeftuin Itali? en je weet wat Europa te wachten staat.? NRC Handelsblad <br /> ?Een belangrijk boek met lessen voor heel Europa.? Eelco Bosch van Rosenthal, journalist en presentator Nieuwsuur <br /> ?Origineel en verfrissend, ook voor de doorgewinterde Itali?kenner.? Mustafa Marghadi, Itali?correspondent NOS
Prijs
€ 35,74
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Pepijn Corduwener
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Proeftuin Itali?

ISBN: 9789035145016


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 24,89
Nieuw (1)
€ 175,57
Tweedehands (0)