> > > > > de-surinaamse-keuken

Ciska Cress - De Surinaamse Keuken

Het boek De Surinaamse Keuken van de auteur Ciska Cress is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Surinaamse Keuken" is tweedehands te koop vanaf € 20,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 20,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789461883520
   
Soort boek
Hardcover


De Surinaamse keuken is zeer uitgebreid. De voorouders van de Surinamers zijn immers afkomstig uit Azië, Afrika, Amerika en Europa. Iedere bevolkingsgroep bracht de lekkerste gerechten uit hun traditionele keuken mee. Uit deze vermenging van culturen ontstond de unieke Surinaamse keuken met een eigen onderscheidend karakter. Geen wonder dat deze keuken niet alleen divers, maar ook nog eens uitzonderlijk lekker is! <br />In dit kookboek treft u de variatie aan die de Surinaamse keuken zo aantrekkelijk maakt, zoals Saoto bravoe (Javaanse maaltijdsoep), Roti nanga pesi (Hindoestaans brood met gele erwten) en Chinese tajer bravoe (Chinese tajersoep). U vindt recepten om een heerlijke warme maaltijd mee te bereiden, maar ook lekkere hapjes voor bij de borrel, zelfgemaakte sambals en sauzen en zoete nagerechten. Tevens bevat het boek een verklarende woordenlijst en enkele keukentips. <br />Kortom, een afwisselend kookboek voor iedereen die geïnteresseerd is in de Surinaamse keuken.
Prijs
€ 20,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Ciska Cress
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 49,99
Tweedehands (1)
€ 50,20
Selamat Makan

ISBN: 9789461888297


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 66,90
Tweedehands (1)
€ 85,40
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 45,88