> > > > > kleine-gerechten-van-indische-keuken

Cress - Kleine Gerechten Van Indische Keuken

Het boek Kleine Gerechten Van Indische Keuken van de auteur Cress is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Kleine Gerechten Van Indische Keuken" is tweedehands te koop vanaf € 94,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 94,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789021593203
   
Soort boek
Paperback


<p>De in Indonesië geboren, maar in Nederland opgegroeide schrijfster van dit aardige kookboekje geeft recepten van de haar via overlevering bekende familie-lekkernijen: op Indische leest geschoeide borrelhapjes, zoetigheden en drankjes.</p> <p>In het eerste hoofdstuk worden alfabetisch gerangschikte termen en ingrediënten besproken. Daarna komt het grootste hoofdstuk met een enorme variëteit in hartige hapjes en snacks. Ook zoete kost is zeer in trek bij familiehappenings zoals blijkt uit het volgende gedeelte, waarin ook met vruchten wordt gewerkt.</p> <p>Het laatste onderdeel wordt door ijs en zoete drankjes gevormd en afgesloten met een alfabetisch register. De bereidingswijze is duidelijk beschreven en enkele kleurenfotopagina's worden afgewisseld met zwart/wit illustraties.</p>
Prijs
€ 94,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Cress
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 34,25
De Indische Keuken

ISBN: 9789061221371


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 81,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 42,69