> > > > > snel-koken-tip-culinair

Tip Culinair - Snel Koken - Tip Culinair

Het boek Snel Koken - Tip Culinair van de auteur Tip Culinair is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Snel Koken - Tip Culinair" is tweedehands te koop vanaf € 8,70 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,70 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789043900713
   
Soort boek
Hardcover


Snel Koken<br /><br />Uit de serie Het nieuwe koken, van Tip Culinair<br /><br />Een boek voor iedereen die graag geniet van lekker eten, maar weinig tijd heeft. Snel Koken bevat zeventig verrukkelijke recepten die stuk voor stuk minder dan dertig minuten bereidingstijd vergen!<br /><br />Een frisse salade met gerookte zalm, een steak met champignons en cashewnoten, een chocoladetaart met exotisch fruit...<br />Wie weinig tijd heeft, maar toch een rijke, verrassende maaltijd op tafel wil zetten, vindt in deze gebonden uitgaven een scala aan inspirerende ideeen.<br /><br />Alle recepten zijn overzichtelijk beschrven in Snel Koken.<br />Of het nu gaat om een kleine snack, een uitgebreid diner of een spannend nagerecht. Bovendien is bij ieder gerecht een grote kleurenfoto afgedrukt.<br /><br />Snel Koken staat voor een nieuwe stijl van koken: VERRASSEND, SMAKELIJK en SNEL.
Prijs
€ 8,70
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Tip Culinair
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Salades

ISBN: 9789058550804


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 78,30
Uitnodigend Koken

ISBN: 9789058550835


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 8,30
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,99