> > > > > grootbrengen-door-kleinhouden-als-historisch-verschijnsel

Dasberg - Grootbrengen Door Kleinhouden Als Historisch Verschijnsel

Het boek Grootbrengen Door Kleinhouden Als Historisch Verschijnsel van de auteur Dasberg is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Grootbrengen Door Kleinhouden Als Historisch Verschijnsel" is tweedehands te koop vanaf € 22,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 22,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789060095911
   
Soort boek
Paperback


Grootbrengen door kleinhouden als historisch verschijnsel 17e druk 2005 is een boek van Lea Dasberg uitgegeven bij Uitgeverij Boom. ISBN 9789060095911 <br /><br />Inmiddels een 'klassieker'. Het boek kritiseert de idealistische opvoedingstheorie n en belicht de schaduwzijden van het zogenaamde 'Jeugdland', de eigen kinderwereld, waarin het kind 'om bestwil' wordt afgeschermd van de maatschappelijke werkelijkheid. <br /><br />Dasberg pleit voor een pedagogiek die meer rekening houdt met de materi le en maatschappelijke omstandigheden van kinderen en hun opvoeders.
Prijs
€ 22,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Dasberg
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 75,00
2 Wegwyzers Mobiel

ISBN: 9789001589714


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,90
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,00