> > > > > ontstaan-der-dingen

K. Van Daalen - Ontstaan Der Dingen

Het boek Ontstaan Der Dingen van de auteur K. Van Daalen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ontstaan Der Dingen" is tweedehands te koop vanaf € 11,61 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,61 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789056623173
   
Soort boek
Paperback


Het ontstaan der dingen is een internationaal historisch overzicht met ontwerpen van William Morris tot Rem Koolhaas. Aan de hand van ruim dertig onderzoeken wordt inzicht geboden in de manier waarop vormgevers hun vaak baanbrekende ideeën tot producten hebben weten om te zetten. Ontwerptekeningen, kartonnen modellen bijeengehouden door plakband en hypermoderne computeranimaties zijn in dit boek belangrijker dan het eindproduct. De meer historische ontwerpen zijn van de hand van onder andere Th. Bogler, H.P. Berlage, Frank Lloyd Wright en Gerrit Rietveld. Daarnaast zijn er hoogtepunten van Richard Buckminster Fuller, Verner Panton, Poul Henningsen, Mario Bellini, Michele de Lucchi, James Dyson, Jasper Morrison, Marc Newson en Konstantin Grcic. Het Nederlandse design wordt ondermeer vertegenwoordigd door Wim Gilles, Kho Liang Ie, Aart Roelandt, Hella Jongerius, Marcel Wanders en Dick van Hoff.
Prijs
€ 11,61
Bekijk boek


Andere populaire boeken van K. Van Daalen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 16,25
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,69
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 59,69