> > > > > wat-zijn-de-klachten

Debats - Wat Zijn De Klachten?

Het boek Wat Zijn De Klachten? van de auteur Debats is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wat Zijn De Klachten?" is tweedehands te koop vanaf € 14,98 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,98 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789071669095
   
Soort boek
Paperback


<p>Fernand J.M. Debats<br />Wat zijn de klachten?<br />Deze vraag stelt uw arts als u hem of haar bezoekt. Op die vraag verwacht<br />de homeopathische arts een ander antwoord, dan de arts die niet homeo-<br />pathisch werkt. Andere details zijn van essentieel belang. Zodra u samen<br />met de homeopathische arts tot genezing van uw klachten wilt komen, is het<br />prettig als u met uw arts kunt meedenken.<br />Fernand Debats beantwoordt in dit boek vele vragen rond het consult en de<br />behandeling, zoals hij dat al jaren lang in zijn praktijk als homeopathisch<br />arts bij zijn pati?nten doet.<br />Een greep uit de onderwerpen: Wat is de kern van de homeopathische<br />geneeskunde? Wat zijn vervangende ziekten en wat is syndroom-<br />verschuiving? Hoe wetenschappelijk is de homeopathische geneeskunde?<br />Op welke manier werkt een homeopathische arts? Hoe werkt een homeo-<br />pathisch geneesmiddel? Wat wordt er van mij verwacht tijdens het consult?<br />Waarom kijkt de arts naar mijn hele constitutie als ik alleen maar<br />hoofdpijn heb?<br />Wat zijn de klachten? geeft u zowel praktische informatie als inzicht in de<br />diepgang van de homeopathie. Die overzichtelijke schema's en tekst-<br />illustraties zorgen ervoor dat dit werk ook bij cursussen over de homeo-<br />pathische geneeskunde heel waardevol is.<br />In de laatste jaren zijn er talloze boeken over de homeopathische genees-<br />methode verschenen. Wat zijn de klachten? kan temidden van deze uitgaven<br />als een sleutelboek fungeren, omdat het de essentie van de homeopathie<br />als geen ander boek weet over te brengen.</p> <p>ISBN 90 71669 09 2</p> <p>NUGI 734</p>
Prijs
€ 14,98
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Debats
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 17,90
Tweedehands (0)
Diadoxie

ISBN: 9789074817110


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 29,95
Tweedehands (0)