> > > > > bestuursrecht-in-praktijk-008-staatssteun-in-de-decentrale-praktijk

A. Dekker - Bestuursrecht In Praktijk 008 - Staatssteun In De Decentrale Praktijk

Het boek Bestuursrecht In Praktijk 008 - Staatssteun In De Decentrale Praktijk van de auteur A. Dekker is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Bestuursrecht In Praktijk 008 - Staatssteun In De Decentrale Praktijk" is tweedehands te koop vanaf € 29,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789013043648
   
Soort boek
Paperback


<p> De afgelopen jaren is de belangstelling vanuit decentrale overheden voor de Europese staatssteunregels toegenomen. Een grotere activiteit op het gebied van handhaving vanuit de Europese Commissie en een aantal aansprekende Nederlandse zaken die door de Commissie zijn aangepakt, hebben daarvoor gezorgd. Dit boek beoogt een wegwijzer door de complexe materie van het staatssteunrecht te zijn. Het boek behandelt vanuit een praktische invalshoek de regels op het gebied van staatssteun: wanneer is er sprake van staatssteun, wanneer moet een steunmaatregel gemeld worden bij de Europese Commissie, waaraan moeten maatregelen voldoen om vrijgesteld te zijn van de meldingsplicht en hoe beoordeelt de Europese Commissie gemelde maatregelen. Ook wordt ingegaan op de procedurele kanten van het staatssteunrecht, zoals op de manier waarop een melding van een steunmaatregel moet worden ingericht en op procedures bij de rechter over (schending van de) staatssteunregels. Ten slotte worden aanzetten gegeven voor een programma dat de naleving van de staatssteunregels door overheden moet verbeteren (een compliance-programma ofwel het staatssteunproof maken van de organisatie). </p>
Prijs
€ 29,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A. Dekker
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 99,95
Tweedehands (2)
vanaf € 27,95
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 15,00
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 19,00