> > > > > utrecht-van-ancien-regime-tot-nieuwe-tijd

Denig - Utrecht Van Ancien Regime Tot Nieuwe Tijd

Het boek Utrecht Van Ancien Regime Tot Nieuwe Tijd van de auteur Denig is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Utrecht Van Ancien Regime Tot Nieuwe Tijd" is tweedehands te koop vanaf € 16,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789053450765
   
Soort boek
Bindwijze overig


De Franse tijd betekende voor Nederland een periode van teruggang in handel en nijverheid en een dalend inwonertal in de steden. Ook Utrecht liep terug in bevolkingstal. Na 1815 trad enig herstel in. Door de toegenomen bedrijvigheid groeide het aantal inwoners van weer. In de tweede helft van de negentiende eeuw werd de groei versterkt door de opkomst van de industrie, waarbij Utrecht profiteerde van de aanleg van spoorlijnen. Om aan de groeiende vraag naar woonruimte tegemoet te komen werden in de binnenstad terreinen en tuinen bebouwd. Maar ook buiten de singels verrezen ongestructureerde woonwijken. Tegelijkertijd vond een omvorming plaats van een ambachtelijke marktstad naar een moderne industriestad, hetgeen voor veel inwoners ook maatschappelijke verandering betekende.
Prijs
€ 16,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Denig
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 41,50