> > > > > psychoanalyse-in-tijden-van-wetenschap-5-seksuele-geweld-en-levensdelicten

Frédéric Declercq (red.) - Psychoanalyse In Tijden Van Wetenschap 5 - Seksuele, Geweld- En Levensdelicten

Het boek Psychoanalyse In Tijden Van Wetenschap 5 - Seksuele, Geweld- En Levensdelicten van de auteur Frédéric Declercq (red.) is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Psychoanalyse In Tijden Van Wetenschap 5 - Seksuele, Geweld- En Levensdelicten" is tweedehands te koop vanaf € 29,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 29,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033468599
   
Soort boek
Paperback


Dit boek benadert seksuele, geweld- en levensdelicten vanuit een forensisch-psychologisch perspectief. Dit wil zeggen dat de nadruk ligt op de specifieke ontstaansgronden, motieven en dynamieken van de gewelddaden enerzijds en de persoonlijkheidsstructuren van daders anderzijds. De voornaamste concepten in dat verband zijn seksuele devianties, psychopathologische hechtingspatronen, woede, psychopathie, borderline persoonlijkheidsstoornis en schizofrenie. Er wordt ook aandacht geschonken aan twee forensisch psychologische thema’s die wel vaker van belang zijn bij de rechtspleging zoals (authentieke of gesimuleerde) amnesie bij daders en de betrouwbaarheid van de herinnering van slachtoffers van seksuele en gewelddelicten, zowel bij kinderen als volwassenen. Ten slotte worden de plaats en de taken van forensische psychologen en psychiaters binnen het gevangeniswezen belicht (opvang, begeleiding, advisering, risicotaxatie enz.), samen met de uitdagingen, mogelijkheden en knelpunten die deze opdrachten met zich meebrengen.
Prijs
€ 29,99
Bekijk boek