> > > > > hit-word-2016

Harry Van Den Heuvel - Hit = Word 2016

Het boek Hit = Word 2016 van de auteur Harry Van Den Heuvel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Hit = Word 2016" is tweedehands te koop vanaf € 20,15 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 20,15 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789082389814
   
Soort boek
Paperback


Versie 2016 van de reeks HIT = IT: Word<br />Nu nog meer aandacht voor sjablonen, thema's en samenwerken! <br /><br />De methode HIT = IT is ontstaan uit de vraag van het bedrijfsleven, scholen én leerlingen/studenten naar een praktische ICT methode.<br />De theorie is geheel afgestemd op die vraag. De opdrachten zijn casussen uit het bedrijfsleven. <br />Word wordt vaak ten onrechte ingezet als veredelde typemachine. In Zakelijke Communicatie deel I en II zul je ervaren dat het programma je veel werk uit handen kan nemen.<br />In het eerste deel leer je een werkstuk, verslag en scriptie vormgeven. Voor de opmaak van een groot document maak je gebruik van stijlen. Elementen als inhoudsopgave en bibliografie kan Word voor je genereren.<br />In het tweede gedeelte leer je onder meer sjablonen ontwikkelen en komt het maken van een mailing heel uitgebreid aan de orde. Uiteraard ligt ook nu weer het accent op Automatiseren.
Prijs
€ 20,15
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Harry Van Den Heuvel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,95
Nieuw (1)
€ 23,00
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 12,00