> > > > > toch-is-de-uitkomst-goed-e-noorlandervan-der-laan

E. Noorlander-van Der Laan - Toch Is De Uitkomst Goed | E. Noorlander-van Der Laan

Het boek Toch Is De Uitkomst Goed | E. Noorlander-van Der Laan van de auteur E. Noorlander-van Der Laan is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Toch Is De Uitkomst Goed | E. Noorlander-van Der Laan" is tweedehands te koop vanaf € 14,28 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 14,28 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033614132
   
Soort boek
Bindwijze overig


<p> <strong>Toch is de uitkomst goed</strong> </p> <p> Toch is de uitkomst goed. Ook nu ze ouder wordt en op school gewend is merkt Joke dat niet alles in het leven gaat zoals wij willen. Gelukkig mag ze weten dat ons leven niet door mensen gestuurd wordt. Van haar vriendin heeft ze niet veel steun meer te verwachten; die vindt dat ze door haar ouders verwaarloosd wordt en gaat steeds verder het verkeerde pad op. Zover zelfs, dat een tragische afloop nog net voorkomen kan worden. Zo zijn er nog veel meer grote en kleine dagelijkse zorgen. Gelukkig mag ze ook anderen ontmoeten, die haar zelfvertrouwen sterken en is er iemand van wie ze zelfs meer dan vertrouwen alleen mag verwachten. Dit boek is een vervolg op "Een bewogen schooljaar". </p>
Prijs
€ 14,28
Bekijk boek


Andere populaire boeken van E. Noorlander-van Der Laan
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,29
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 49,90