> > > > > sporthelden-met-een-beperking

Piet Den Boer - Sporthelden Met Een Beperking

Het boek Sporthelden Met Een Beperking van de auteur Piet Den Boer is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Sporthelden Met Een Beperking" is tweedehands te koop vanaf € 19,70 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,70 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789082188691
   
Soort boek
Hardcover


Het boek ?Sporthelden met een beperking? portretteert 40 atleten met een handicap. 40 atleten die stuk voor stuk met passie sporten en dat met een beperking. Mensen kijken immers vaak naar de handicap die mensen hebben: slechtziend, doof, syndroom van Down, een prothese of een psychiatrische handicap...maar waarom zien ze niet dat ook zij gewoon kunnen sporten zoals jij en ik? <br /><br />Het boek ?Sporthelden met een beperking? is een uitgave van het G-sportfonds van de provincie Antwerpen, een fonds dat sporters met een handicap alle sportkansen wil geven. Het kwam tot stand dankzij ex-topvoetballer Piet den Boer en fotograaf Henk van Cauwenbergh. Alle opbrengsten van het boek gaan integraal naar het G-sportfonds dat hiermee sportclubs met een G-werking steunt
Prijs
€ 19,70
Bekijk boek