> > > > > het-rijk-van-insulinde

H.W. Van Den Doel - Het Rijk Van Insulinde

Het boek Het Rijk Van Insulinde van de auteur H.W. Van Den Doel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Rijk Van Insulinde" is tweedehands te koop vanaf € 8,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 8,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789053333747
   
Soort boek
Paperback


Decennia lang hebben Nederlanders vorm gegeven aan het gebied dat Multatuli eens "t prachtig Rijk van Insulinde' heeft genoemd: Nederlands-indië. Na de ondergang van de voc trokken gedurende anderhalve eeuw bestuurders, ondernemers, avonturiers, zendelingen, militairen en ingenieurs uit idealisme, plichtsbesef of eigenbelang naar de Oost om er met wisselend succes te leven en te werken. Op een levendige en zeer toegankelijke manier heeft historicus Wim van den Doel de fascinerende geschiedenis van Nederlands-Indië beschreven, waarbij hij gebruik heeft gemaakt van de meest recente historische inzichten. Het Rijk van Insulinde geeft niet alleen een nieuw, maar ook integraal beeld van het Indische verleden. Naast de pogingen de inheemse bevolking te ontwikkelen en het land te moderniseren, de reizen van de Nederlanders door het prachtige Insulinde en het alledaagse leven van de Europeaan in de tropen, komen ook controversiële onderwerpen als het cultuurstelsel op Java, de soms bloedige veroveringen van de buitengewesten, de misstanden in Del,', en de zogeheten Politionele Acties na de Tweede Wereldoorlog uitvoerig aan de orde. Het Rijk van Insulinde is royaal geïllustreerd: er zijn ruim tweehonderd prenten, foto's en portretten opgenomen van koloniale bestuurders en ondernemers, van inheemse vorsten, veld slagen, paleizen, sawahs en koloniale steden. Het is een schitterend werk dat een nieuw licht werpt op de geschiedenis van Nederlands-Indië.
Prijs
€ 8,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van H.W. Van Den Doel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
De Stille Macht

ISBN: 9789035114050


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 24,50
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 11,00