> > > > > it-service-management-best-practices-dutch-version-2009-gold-edition

C. J. Van Der Veen - It Service Management Best Practices (dutch Version) / 2009 Gold Edition

Het boek It Service Management Best Practices (dutch Version) / 2009 Gold Edition van de auteur C. J. Van Der Veen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "It Service Management Best Practices (dutch Version) / 2009 Gold Edition" is tweedehands te koop vanaf € 11,20 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,20 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789087535056
   
Soort boek
Paperback


Deze Gold Edition bevat een topselectie van de beste, meest actuele best practices uit vijf delen IT Service Management Best Practices, waarvan de laatste een internationale editie was. In 30 artikelen krijgt u voorbeelden, analyses, methoden en stappenplannen voorgeschoteld die antwoorden geven op - vaak - lastige kwesties en vragen uit de praktijk. Ook de humor is niet vergeten, want soms kan het al helpen om samen eens te lachen om de waan van de dag.<br />Dit boek is een waardevol naslagwerk vol praktische aanpakken die zich in de praktijk hebben bewezen en die u zo in uw eigen organisatie kunt toepassen. De onderwerpen die aan de orde komen zijn:<br />- Governance en compliance<br />- Functioneel beheer en sourcing<br />- Methoden en instrumenten<br />- Mens en organisatie<br />- Frameworks en standaarden<br />De onderwerpen bestrijken het gehele domein van informatiemanagement, van business tot demand tot supply, op zowel strategisch, tactisch als operationeel niveau. Op welke positie u ook zit in dit domein, u zult er uw voordeel mee kunnen doen: is het niet met een stappenplan dan toch door ideeën en inspiratie op te doen.
Prijs
€ 11,20
Bekijk boek


Andere populaire boeken van C. J. Van Der Veen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 12,50
Tweedehands (1)
€ 11,85
Nieuw (2)
vanaf € 90,11
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 35,77
Tweedehands (0)