> > > > > over-rugklachten-gesproken-wat-heeft-u-eigenlijk

A.P. Van Deursen - Over Rugklachten Gesproken... Wat Heeft U Eigenlijk ?

Het boek Over Rugklachten Gesproken... Wat Heeft U Eigenlijk ? van de auteur A.P. Van Deursen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Over Rugklachten Gesproken... Wat Heeft U Eigenlijk ?" is tweedehands te koop vanaf € 16,25 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,25 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789077747063
   
Soort boek
Paperback


<p>Ofschoon rugklachten boven aan de lijst van volksziekten staan en bijna 5 miljard euro per jaar kosten, is de oorzaak nog grotendeels onbekend. Ook ten aanzien van de behandeling tast men daarom nog in het duister.</p> <p>Voor rugpatiënten valt het niet mee wanneer de diagnose, begrip en ruggesteun ontbreken en de dokter de vinger niet op de zere plek weet te leggen, waardoor het onbegrip alleen nog maar gropeit. Met dit boek zo ik hun wellicht de diagnose, maar zeker ook meer inzicht, hoop op herstel en vertrouwen in de toekomst willen geven.</p> <p>Om de rode draad te vinden in de puzzel welke rugklachten vormen, moet men soms met een stukje beginnen en het de juiste plaats weten te geven. Misschien is "spit" wel dit centrale stukje, "Wat is "spit" en wat zijn de gevolgen ervan?" , zou de uitdaging voor de geneeskunde moeten zijn.</p>
Prijs
€ 16,25
Bekijk boek


Andere populaire boeken van A.P. Van Deursen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 4,00
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 23,50
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 17,00