> > > > > allochtonen-een-inleiding-4e-dr

Werf S. Van Der - Allochtonen Een Inleiding 4e Dr

Het boek Allochtonen Een Inleiding 4e Dr van de auteur Werf S. Van Der is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Allochtonen Een Inleiding 4e Dr" is tweedehands te koop vanaf € 7,75 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 7,75 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789062839995
   
Soort boek
Paperback


In deze inleiding voor het HBO wordt niet alleen de positie van allochtonen in vogelvlucht behandeld, maar ook de verandering van Nederland tot multiculturele samenleving. De situatie waarin allochtonen verkeren, wordt nog vaak gekenmerkt door grote werkeloosheid, lage inkomens en slechte onderwijsresultaten. In de wijken speelt de vraag hoe samen te leven; de overheid breekt zich het hoofd over hoe nieuwkomers moeten inburgeren. Problemen waarmee juist HBO'ers in het welzijnswerk, de gezondheidszorg en het onderwijs worden geconfronteerd. Het boek is ontstaan uit jarenlang onderwijs aan HBO-studenten en dus sterk op de praktijk toegesneden. De auteur schetst in elf hoofdstukken de positie van de grote groepen allochtonen: Surinamers, Turken, Marrokanen, Antillianen en vluchtelingen. Daarbij komen de achtergronden van de komst naar Nederland aan bod maar ook facetten als gezondheid, cultuur, godsdienst, rechtspositie, onderwijs en arbeidsmarkt. Het boek verschaft niet alleen praktische
Prijs
€ 7,75
Bekijk boek