> > > > > culinair-genieten-tapas-geb

Div. - Culinair Genieten Tapas Geb

Het boek Culinair Genieten Tapas Geb van de auteur Div. is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Culinair Genieten Tapas Geb" is tweedehands te koop vanaf € 21,35 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 21,35 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789054269816
   
Soort boek
Hardcover


<p>Het boek "Toscane, koken en reizen" van Lorenza de' Medici is een culinaire verkenning van de Toscaanse keuken, gecombineerd met reisverhalen door deze prachtige regio in Itali?. Het boek bevat 250 authentieke recepten die de eenvoud en puurheid van de Toscaanse keuken benadrukken. Denk aan klassiekers zoals cacciucco, een beroemde vissoep uit Livorno, en zoete lekkernijen zoals panforte. Elk gerecht is voorzien van levendige foto's van zowel het eten als het Toscaanse landschap, wat het boek een visueel eerbetoon maakt aan deze geliefde streek?</p>
Prijs
€ 21,35
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Div.
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 8,39
Corsica

ISBN: 9789020981131


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 14,95
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 11,50