> > > > > terugblik-macht-en-onmacht-betuwse-bestuurders-tussen-1500-en-1917

Diversen - Terugblik 'macht En Onmacht' Betuwse Bestuurders Tussen 1500 En 1917

Het boek Terugblik 'macht En Onmacht' Betuwse Bestuurders Tussen 1500 En 1917 van de auteur Diversen is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Terugblik 'macht En Onmacht' Betuwse Bestuurders Tussen 1500 En 1917" is tweedehands te koop vanaf € 16,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 16,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789490551056
   
Soort boek
Bindwijze overig


<p> <strong>Terugblik 'Macht en Onmacht' Betuwse bestuurders tussen 1500 en 1917</strong> </p> <p> Terugblik 'Macht en Onmacht' Betuwse bestuurders tussen 1500 en 1917. Vanaf de late middeleeuwen tot nu is er enorm veel veranderd in het openbaar bestuur. We herinneren ons allemaal nog de geschiedenislessen waarin ons werd geleerd over de drie standen: de adel, de geestelijkheid en het gewone volk. Heel langzaam, met een versnelling in de negentiende eeuw, is hierin verandering gekomen. Adel en geestelijkheid hebben zich nog redelijk weten te handhaven maar de opmars van het 'gewone volk' was enorm. In dit TABULA BATAVORUM jaarboek zijn een aantal bijdragen opgenomen die wat inzicht geven in dit boeiende veranderingsproces. </p>
Prijs
€ 16,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Diversen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 12,00
Tweedehands (1)
€ 8,60
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 17,90
Nieuw (1)
€ 14,95
Tweedehands (1)
€ 8,99