> > > > > nieuwbouw-en-sfeer

Paul Dijkman - Nieuwbouw En Sfeer

Het boek Nieuwbouw En Sfeer van de auteur Paul Dijkman is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Nieuwbouw En Sfeer" is tweedehands te koop vanaf € 6,00 bij www.tweedehandsboek.eu.

Tweedehands (2) vanaf € 6,00 bij www.tweedehandsboek.eu Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
www.tweedehandsboek.eu
Nieuwbouw en sfeer In Nieuwbouw en sfeer legt Paul Dijkman een link tussen stadse gevoelens en de menselijke evolutie. Net als onze voorouders voelen we ons thuis als verschillende sferen ons belagen. Niet zonder humor krijgt u een keur aan situaties voorgeschoteld. Wat is de juiste mix van sferen? U hoeft geen ontwerper te zijn om van dit boek te genieten. Dijkman schrijft boeiend en toegankelijk, juist om het grote publiek te betrekken bij de discussie die iedereen aangaat: in welke sfeer leven wij? Serienummer 2120 ISBN nummer 907432889x NUR code Auteur Ir. Paul Dijkman Genre Naslagwerken Uitgeverij Ijzer, Utrecht Uitgiftejaar 2006 Druk Prijs€ 6.00   Bestellen
Prijs
€ 6,00
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789074328890
   
Soort boek
Hardcover


In 1800 werd de aarde bevolkt door 1 miljard mensen. In 1920 stond de teller op 2 miljard en in 1960 op 3 miljard. Inmiddels zitten we dit boven de 6 miljard. Terwijl er mensen bij komen wordt het platteland verlaten. Vanaf 2007 woont de meerderheid van de wereldbevolking in steden.<br /><br />In Nieuwbouw en sfeer legt Paul Dijkman een link tussen stadse gevoelens en de menselijke evolutie. Net als onze voorouders voelen we ons thuis als verschillende sferen ons belagen. Niet zonder humor krijgt u een keur aan situaties voorgeschoteld. Wat is de juiste mix van sferen? U hoeft geen ontwerper te zijn om van dit boek te genieten. Dijkman schrijft boeiend en toegankelijk, juist om het grote publiek te betrekken bij de discussie die iedereen aangaat: in welke sfeer leven wij?
Prijs
€ 14,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Paul Dijkman
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 24,95
Nieuw (1)
€ 17,50
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 59,95