> > > > > van-privprobleem-tot-overheidszorg

Anneke Van Doornehuiskes - Van Priv?probleem Tot Overheidszorg

Het boek Van Priv?probleem Tot Overheidszorg van de auteur Anneke Van Doornehuiskes is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Van Priv?probleem Tot Overheidszorg" is tweedehands te koop vanaf € 49,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 49,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789048442935
   
Soort boek
Hardcover


Van priv?probleem tot overheidszorg: emancipatiebeleid in Nederland biedt een chronologisch overzicht van het Nederlandse emancipatiebeleid in de 20ste en 21ste eeuw. Met als startpunt de positie van vrouwen in ?Nederland aan het begin van de 20ste eeuw, wordt de lezer via de jaren vijftig en zestig, de invloedrijke tweede feministische golf ?n de laatste decennia van de vorige eeuw, meegevoerd naar de politieke stand van zaken op het gebied van emancipatiebeleid nu. Europese en andere internationale invloeden blijven niet onbesproken. Het boek eindigt met aanbevelingen om tot een versnelling van het emancipatieproces te komen.
Prijs
€ 49,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Anneke Van Doornehuiskes
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 14,95