> > > > > wereld-gaat-op-schaatsen

Dohle - Wereld Gaat Op Schaatsen

Het boek Wereld Gaat Op Schaatsen van de auteur Dohle is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wereld Gaat Op Schaatsen" is tweedehands te koop vanaf € 6,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 6,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789035125643
   
Soort boek
Paperback


Na het succes van de bundels 'Op het ijs' en 'Glad en wijd ligt het ijs' heeft schaats- en literatuurliefhebber Max Dohle over de landsgrenzen gekeken. En dan blijkt dat niet alleen Nederlanders ontdooien als het vriest. Russen, Amerikanen, Belgen, Duitsers en zelfs de Britten binden de schaatsen onder. In 'De wereld gaat op schaatsen' zijn veel grote namen uit de wereldliteratuut terug te vinden: Woolf, Cheever, Dickens, Tolstoj. Tsjechov, Paustovskij. De koude oostenwind uit Rusland en Polen - Jerzy Kosinski - bracht ook Wilhelm Busch en Goethe op het ijs. Belgi? heeft een heuse schaatsroman, Japan kent de haiku. Maar bestaat er wel zoiets als een schaatsverhaal? Ook in deze prachtige bundel zijn liefde, dood, heldendom, begeerte, minachting en bedrog de belangrijkste thema's, zoals in alle grote literatuur. Wat de verhalen uit deze bundel bindt, is de plaats van handeling: het ijs. Schaatsen en ijs blijken universele metaforen voor het leven te zijn.
Prijs
€ 6,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Dohle
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 49,95
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 12,49
Tweedehands (0)
Over ??n Nacht Ijs

ISBN: 9789044607468


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 9,95