> > > > > doodslag-in-dublin

Roddy Doyle - Doodslag In Dublin

Het boek Doodslag In Dublin van de auteur Roddy Doyle is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Doodslag In Dublin" is tweedehands te koop vanaf € 6,76 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 6,76 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789041405746
   
Soort boek
Onbekende bindwijze


Vijftien Ierse auteurs. Moord en doodslag, onveilige seks, schoonmaakartikelen, en een gestolen manuscript. En een goed doel. Doodslag in Dublin is een zeer bijzondere, geestige en briljante literaire thriller: als ook een combinatie van satire en hilarische roman. Het goede doel: een belangrijk deel van de opbrengst van het boek zal naar Amnesty International gaan. Vanaf het eerste hoofdstuk, geschreven door niemand minder dan Roddy Doyle, tot en met het laatste, van de hand van Frank McCourt, wordt de lezer in Doodslag in Dublin meegevoerd in een onvergetelijke speurtocht naar een literaire schat met een geheime formule.
Prijs
€ 6,76
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Roddy Doyle
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (7)
vanaf € 9,95
Tweedehands (1)
€ 12,00
Nieuw (1)
€ 19,99
Tweedehands (3)
vanaf € 11,00
Nieuw (3)
vanaf € 16,99
Tweedehands (0)