> > > > > de-lekkerste-texmex-gerechten

Rose Donhauser - De Lekkerste Tex-mex Gerechten

Het boek De Lekkerste Tex-mex Gerechten van de auteur Rose Donhauser is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Lekkerste Tex-mex Gerechten" is tweedehands te koop vanaf € 9,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 9,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789043807760
   
Soort boek
Hardcover


De Tex-Mex keuken is gegroeid uit een pittige mengeling van Mexicaanse, Spaanse, Amerikaanse en creoolse culinaire tradities. Tortilla's, chilipepers, zwarte en rode bonen en scherpe sauzen vormen de basisingrediënten voor een rijk buffet aan verrukkelijke en pikante gerechten die in uw keuken niet zouden mogen ontbreken. <br />In dit kleurrijke boek vindt u uiteraard een aantal klassiekers als chili con carne, fajitas en burrito's, maar daarnaast ook minder bekende recepten die zeker niet in smaak onderdoen.
Prijs
€ 9,50
Bekijk boek