> > > > > inleiding-tot-de-automatiseringstechniek

Drost - Inleiding Tot De Automatiseringstechniek

Het boek Inleiding Tot De Automatiseringstechniek van de auteur Drost is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Inleiding Tot De Automatiseringstechniek" is tweedehands te koop vanaf € 20,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 20,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Inleiding Tot De Automatiseringstechniek ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Inleiding Tot De Automatiseringstechniek

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789006952292
   
Soort boek
Paperback


Deze nieuwe druk geeft een actueel overzicht van digitale automatiseringstechnieken en is afgestemd op de modernste PLC's en FPA. Een onmisbaar hulpmiddel voor ho-studenten die zich automatiseringstechnieken op een toepassingsgerichte manier eigen willen maken.<br /><br />Opbouw<br />De inleiding behandelt meerdere verschijningsvormen van besturingstechniek. De besturingen worden in eerste instantie uitgevoerd met pneumatische, elektrische en logische schema's, waarna al snel wordt overgestapt naar de PLC als programmeerbare besturingseenheid en het programmeren van PLC's volgens de standaard IEC61131-3. Verder wordt aandacht geschonken aan de conversie van het logische schema naar praktische uitvoeringen. Met name de Sequential Function Chart wordt als algoritme uitgebreid aan de orde gesteld.<br /><br />De laatste vijf hoofdstukken vormen een stevige basis voor de tegenwoordig veel toegepaste Flexibele Productie Automatiseringstechniek (FPA). Hierbij wordt ingegaan op de PLC-programmeeromgeving CoDeSys, productidentificatie met visionsystemen, transportsystemen, hanteringsystemen, robotica en bustechnologie. De leerstof wordt aangeboden met behulp van een grote verscheidenheid aan voorbeelden en besturingsprojecten die in opgaven zijn verwerkt en met de simulatiesoftware op cd-rom in praktijk kunnen worden gebracht. De uitwerkingen van de opdrachten staan vanaf begin 2011 ter beschikking van de docent.<br /><br />Doelgroep<br />Dit boek richt zich op de studenten van technische opleidingen in het hoger onderwijs, met name in de engineeringdomeinen Werktuigbouwkunde en Elektrotechniek. Het is zowel geschikt voor klassieke onderwijsvormen als voor projectonderwijs.
Prijs
€ 20,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Drost
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (4)
vanaf € 4,50
Nieuw (0)
Tweedehands (3)
vanaf € 5,00
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 5,00