> > > > > de-wereld-van-nelson

Marco Driehuizen - De Wereld Van Nelson

Het boek De Wereld Van Nelson van de auteur Marco Driehuizen is 4 maal gevonden, 2 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "De Wereld Van Nelson" is nieuw te koop vanaf € 16,58 bij Bol.com. "De Wereld Van Nelson" is tweedehands te koop vanaf € 41,32 bij Bol.com.

Nieuw (2) vanaf € 16,58 bij Bol.com Toon 2 nieuwe boeken
Tweedehands (2) vanaf € 41,32 bij Bol.com Toon 2 tweedehands boeken
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 2 nieuwe boeken gevonden
De Wereld Van Nelson

Type: Paperback
ISBN: 9798553107321
Levertijd: 24

Aanbieder:
€ 16,58
De Wereld Van Nelson

Type: Paperback
ISBN: 9789402178043
Levertijd: 1

Aanbieder:
€ 17,99
Tweedehands
We hebben 2 tweedehands advertenties gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789402195040
   
Soort boek
Paperback


Een verfrissende en humoristische verhalenbundel voor iedereen die toe is aan ontspanning in gespannen tijden. In een avontuurlijke zoektocht door het verleden en de toekomst gaat de schrijver in tien aparte verhalen op zoek gaat naar een antwoord op die ene vraag: Wie is de vijand? Met o.a. Donald Trump, Ruud Gullit, Nelson Mandela, Youp van 't Hek, Mark Rutte, koning Willem-Alexander, Zwarte Piet en de witte haai. Speciale editie met het extra verhaal 'De wasmachine'. Dit korte verhaal won zowel de vakjury- als de publieksprijs van de Baarnse Literatuurprijs.
Prijs
€ 41,32
Bekijk boek
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789402187014
   
Soort boek
Paperback


Cabaret in een boek, goed voor meerdere avonden leestheater. Een voorstelling over leven en overleven waarin een antwoord wordt gezocht op die ene vraag: wie is de vijand? Met o.a. Donald Trump, Ruud Gullit, Nelson Mandela, Youp van 't Hek, Mark Rutte, koning Willem-Alexander, Zwarte Piet en de witte haai. ????? Een verfrissende en humoristische verhalenroman van de winnaar van de Baarnse Literatuurprijs, voor iedereen die toe is aan wat ontspanning in gespannen tijden. ????? Bevat in hoofdstuk 3 al de oplossing van het zwartepietenconflict. Erg prettig voor degenen die dit liever liggend op een zacht en luxe boxspringbed oplossen dan in een verharde en ongemakkelijke discussie. ????? Over het ware gezicht van Youp van ?t Hek, de Nelson Mandela in je hoofd en waarom witte haaien soms mensen opeten, maar niet altijd.
Prijs
€ 97,51
Bekijk boek