> > > > > horizon-publicatiereeks-onder-de-loep

Esther Van Duin - Horizon Publicatie-reeks - Onder De Loep

Het boek Horizon Publicatie-reeks - Onder De Loep van de auteur Esther Van Duin is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Horizon Publicatie-reeks - Onder De Loep" is tweedehands te koop vanaf € 17,15 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,15 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789088504082
   
Soort boek
Paperback


Een PTSS kan zeer ontwrichtend werken op het leven van een kind en zijn omgeving. Sommige kinderen ontwikkelen gedragsproblemen of lijken ADHD te hebben. Andere kinderen vertonen kenmerken van autisme of ontwikkelen problemen met eten, dwangmatige routines of tics. Daarnaast is uit onderzoek gebleken dat het meemaken van schokkende gebeurtenissen invloed heeft op de manier waarop iemand over zichzelf en de wereld denkt. <br />In het onderzoek, beschreven in Onder de loep is een nieuwe vragenlijst onderzocht bij jongeren van willekeurige middelbare scholen, die dit soort negatieve traumagerelateerde gedachten meet. <br />Onder de loep beschrijft helder en inzichtelijk wat trauma precies inhoudt en maakt ouders, verzorgers en alle beroepsmatige opvoeders attent op de verschillende uitingsvormen van traumaklachten en het risico op traumatisering. Het bespreekt behandelmethoden en tracht hulpverleners aan te sporen gebruik te maken van de onderzochte vragenlijst vanwege zijn veelbelovende waardevolle toevoeging voor de klinische praktijk en klinisch onderzoek.
Prijs
€ 17,15
Bekijk boek