> > > > > ze-zeggen-dat-ik-zo-veranderd-ben

Drs. H. E. Eilander - Ze Zeggen Dat Ik Zo Veranderd Ben

Het boek Ze Zeggen Dat Ik Zo Veranderd Ben van de auteur Drs. H. E. Eilander is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ze Zeggen Dat Ik Zo Veranderd Ben" is tweedehands te koop vanaf € 17,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789065334633
   
Soort boek
Paperback


<p>Jaarlijks worden ca. 100.000 personen met een of andere vorm van niet-aangeboren hersenletsel uit het ziekenhuis ontslagen. Niet-aangeboren hersenletsel is letsel dat kan worden veroorzaakt door een ongeluk in het verkeer, door een ongelukkige val, door een herseninfarct, door een hersenbloeding of een tumor. </p> <p>Soms vallen de gevolgen mee, soms zijn de gevolgen enorm. Ze kunnen variëren van problemen met de concentratie tot complete gedragsverandering. Ook kunnen lichamelijke functies uitvallen. In ernstige gevallen betekent het dat het leven van de getroffene volkomen verandert en dat ook voor de directe omgeving een volledige breuk ontstaat tussen ‘het leven ervoor’ en ‘het leven erna. </p> <p>Iedereen die met hersenletsel te maken krijgt, heeft behoefte aan informatie. Wat is er precies gebeurd in de hersenen, wat is er voorgoed beschadigd, wat kan weer herstellen, zijn er andere delen van de hersenen die uitgevallen functies kunnen overnemen? Op deze vragen gaat het eerste deel van dit boek in. </p> <p>Het tweede deel van het boek gaat in op de zorg. Hoe moet u als partner of als ouder omgaan met de verschillende vormen van afwijkend gedrag? Hoe kan de getroffene zo goed mogelijk geholpen worden in zijn eigen omgeving. Wat zijn de _ problemen als hij niet meer thuis behandeld, begeleid of verzorgd kan worden? Hoe kunt u het verdriet, de woede en de machteloosheid verwerken? </p> <p>Ze zeggen dat ik zo veranderd ben geeft als een van de eerste boeken op dit gebied antwoord op deze vragen en biedt u steun en hulp in de zo moeilijke situatie van mensen met hersenletsel. </p> <p> </p>
Prijs
€ 17,95
Bekijk boek