> > > > > de-historie-van-boerderijen-en-molens-in-de-gemeente-appingedam

Emmelkamp - De Historie Van Boerderijen En Molens In De Gemeente Appingedam

Het boek De Historie Van Boerderijen En Molens In De Gemeente Appingedam van de auteur Emmelkamp is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "De Historie Van Boerderijen En Molens In De Gemeente Appingedam" is tweedehands te koop vanaf € 95,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 95,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789052943428
   
Soort boek
Hardcover


Gedetailleerde historische beschrijvingen van ca. 130 boerderijen en 10 molens, waarvan sommige teruggaan tot het begin van de 16e eeuw. Een bijzondere meerwaarde geven de 15 minuutplans uit 1819 van de gemeente Appingedam. hierdoor krijgt met een gedetailleerd beeld van de topografische ligging van de behuizingen en de bijbehorende landerijen. Tevens zijn er diverse topografische kaarten en andere overzichtskaarten opgenomen. Sommige (paginagrote!) luchtfoto's zijn speciaal voor dit boek gemaakt.
Prijs
€ 95,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Emmelkamp
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 59,50
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 58,51
Tweedehands (0)
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,20