ISBN: 9789044505764
Bekijk boek
Het boek Jager Zero van de auteur Ireen Van Engelen is 2 maal gevonden, 0 maal nieuw en 2 maal tweedehands. "Jager Zero" is tweedehands te koop vanaf € 4,50 bij www.stormybooks.nl.
![]() |
Aanbieder
www.stormybooks.nl |
ISBN
9789052267265
Soort boek
zwarte hardcover met goudopdruk op de rug Conditiegoed [binding + inhoud boek prima, stofomslag beschadigd]Aantal pagina`s110Uitgavejaar1997Uitgegeven doorUitgeverij De GeusKaftzwarte hardcover met goudopdruk op de rugStofomslagja [beschadigd; achterzijde snee, voorzijde 2 scheurtjes]ISBN9789052267265Code [intern]ARM1Beschrijving boekPrix Concourt 1996.Laura Carlson weet niets over haar Amerikaanse vader, behalve dat hij op 7 april 1945 in Okinawa overleden is. Het meisje groeit op bij haar sombere grootouders. Ze hoort voortdurend een onverklaarbaar geluid in haar oor waardoor ze zich van de buitenwereld afsluit. Dan besluit ze te achterhalen hoe haar vader gestorven is. Ze stuit op de memoires van Tsurukawa, de Japanse piloot van het beroemde kamikazevliegtuig Jager Zero. Ze indentificeert zich met het vliegtuig in een obsessieve poging haar vader te benaderen. Het wordt een gevecht op leven en dood.
|
Prijs
€ 4,50 |
Bekijk boek |
![]() |
Aanbieder
Bol.com |
ISBN
9789052267265
Soort boek
Paperback Bij toeval stuit Ireen van Engelen op brieven gericht aan een naar Indonesi? verhuisd familielid die over ontucht met kinderen blijkt te gaan. Met name de verlekkerde sadomasochistische ontboezemingen van een oud-groepsleider van het Burgerweeshuis laten haar niet meer los. Wat brengt volwassenen ertoe zich willens en wetens aan kinderen te vergrijpen? Van Engelen bezoekt de pedofilieavonden van de NVSH, neemt contact op met het Burgerweeshuis en de zedenpolitie en verzamelt een grote hoeveelheid documentatie. En ze noemen het liefde beschrijft Van Engelens botsingen met pedofielen en instellingen en gaat in op wat haar niet zint aan de immorele vrijheid-blijheid-ideologie die ze telkens weer tegenkomt. Voornoemde groepsleider wordt dankzij haar speurwerk weliswaar veroordeeld, maar zijn functioneren binnen het Burgerweeshuis blijft in nevelen gehuld. En waar zijn de slachtoffertjes gebleven? Wie bekommert zich om deze potenti? 'tijdsbommen'?
|
Prijs
€ 7,50 |
Bekijk boek |