> > > > > het-ei-van-columbo

Wynsen Faber - Het Ei Van Columbo?

Het boek Het Ei Van Columbo? van de auteur Wynsen Faber is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Ei Van Columbo?" is tweedehands te koop vanaf € 37,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 37,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789080690516
   
Soort boek
Paperback


In oktober 1996 ging het Project Financieel Rechercheren van start. Onder aansturing van een breed samengestelde stuurgroep is vanaf dat moment gewerkt aan de doelstelling om financieel rechercheren tot een integraal onderdeel te maken van de handhavingsketen. In 1997 kwam de stuurgroep met een Interimadvies dat heeft geleid tot de oprichting van interregionale fraudeteams en een landelijk loket horizontale fraude (het IFT-concept). Op voorstel van de stuurgroep werd een eindevaluatie in het vooruitzicht gesteld van het IFT-concept en een evaluatie van het totale Project Financieel Rechercheren. De evaluatie is vertrokken vanuit de volgende vraagstelling: in hoeverre is het gelukt om financieel rechercheren te integreren in de handhavingsketen?; in hoeverre heeft het Project Financieel Rechercheren hieraan bijgedragen? Het onderzoek diende tevens het karakter te hebben van een eindevaluatie van het IFT-concept en diende ook actueel antwoord te geven op de dubbele probleemstelling die aan de tussenevaluatie van het IFT-concept in 1999 ten grondslag lag, te weten: Welke positieve en/of negatieve (neven-)effecten heeft de gekozen organisatiestructuur (inrichting landelijk burau fraude en interregionale fraudeteams) voor de bestrijding van fraude?; Wat is de potentie van het interregionaal clusteren van kennis en expertise bezien vanuit de invalshoek fraudebestrijding? Aanvullend werd gevraagd om actualisatie van de ontnemingsresultaten. Het resultaat is een beschrijving en analyse van de vele projecten, waaruit het Project Financieel Rechercheren feitelijk heeft bestaan.
Prijs
€ 37,95
Bekijk boek