> > > > > gescheiden-wat-nu

Elbrich Fennema - Gescheiden, Wat Nu?

Het boek Gescheiden, Wat Nu? van de auteur Elbrich Fennema is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Gescheiden, Wat Nu?" is tweedehands te koop vanaf € 27,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 27,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789059562073
   
Soort boek
Hardcover


Van advocaat tot zoutkorst<br />Scheiden betekent niet altijd lijden. Het is helemaal niet nodig dat eidooiers die over zijn na het maken van amandelkrullen, of eiwitten die overblijven na het bereiden van cr brul roemloos door de gootsteen verdwijnen. Met een paar simpele ingrepen veranderen ze in iets heerlijks.<br />Dit kookboek doet een overzichtelijke handreiking om nieuwe bestemmingen te vinden voor overgebleven eiwitten en eidooiers. Met meer dan tachtig recepten en toepassingen kan iedereen hier een manier vinden om na een scheiding de resterende helft tot nieuwe hoogten te laten stijgen. Om de kans op succes te verhogen biedt dit kookboek tevens inzicht in de scheikundige processen die elementair zijn voor koken met gescheiden eieren.<br />ELBRICH FENNEMA was correspondent in Tokio voor onder meer NRC Handelsblad. Tegenwoordig schrijft zij over eten en koken voor Ode en Bouillon! Op www.mijnproeftuin.nl doet ze verslag van de twijfels, teleurstellingen, confrontaties en successen in haar moestuin.
Prijs
€ 27,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Elbrich Fennema
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 22,99
Tweedehands (0)