> > > > > roerige-tijden-in-buenos-aires

B. France - Roerige Tijden In Buenos Aires

Het boek Roerige Tijden In Buenos Aires van de auteur B. France is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Roerige Tijden In Buenos Aires" is tweedehands te koop vanaf € 11,85 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,85 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789069745091
   
Soort boek
Paperback


<p> Midden in de jaren negentig vertrekt Miranda France voor een paar jaar naar Buenos Aires om daar als freelance journalist aan de slag te gaan. Al snel raakt ze in de ban van de vergane glorie en grandeur van wat ooit een van de meest kosmopolitische steden ter wereld was. Nu is de stad ten prooi gevallen aan de devaluatie van de peso, het nationale trauma van de militaire junta en het verlangen naar het moderne leven. Het is dan ook geen wonder dat Buenos Aires meer psychiaters per hoofd van de bevolking telt dan New York... </p>
Prijs
€ 11,85
Bekijk boek


Andere populaire boeken van B. France
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 7,05
Matthew

ISBN: 9780830842315


Bekijk boek

Nieuw (2)
vanaf € 26,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 13,00
Tweedehands (0)