> > > > > ontsnapt-uit-arnhem

Godfrey Freeman - Ontsnapt Uit Arnhem

Het boek Ontsnapt Uit Arnhem van de auteur Godfrey Freeman is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ontsnapt Uit Arnhem" is tweedehands te koop vanaf € 11,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 11,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045311210
   
Soort boek
Paperback


Ontsnapt uit Arnhem is het opmerkelijke waargebeurde verhaal van een jonge piloot van het Army Air Corps (AAC) die meevocht in de Slag om Arnhem.<br /><br />Tijdens de laatste dagen van de verdediging van de Arnhemse brug wordt Godfrey Freeman door de Duitsers gevangen genomen. Na verschillende mislukte ontsnappingspogingen weet hij uiteindelijk tijdens zijn transport naar Duitsland uit de trein te ontsnappen. Maar dan begint zijn avontuur pas echt. Na vele omzwervingen komt hij in contact met het Nederlandse verzet, dat hem helpt om op de fiets door de Duitse linies heen te komen en naar Engeland te vluchten. Na zijn thuiskomst meldt hij zich opnieuw bij het AAC, om zijn rol in de oorlog te hervatten.<br /><br />Dit adembenemende ontsnappingsverhaal wordt afgewisseld met herinneringen van Freeman aan zijn jeugd en aan zijn training bij het AAC en schetst zo een pakkend beeld van een bescheiden maar ongelooflijk dappere jonge soldaat.<br /><br />Godfrey Freeman werd geboren in 1924 in Hook Norton, Oxfordshire en overleed in Oxford in 1999. Hij diende tijdens de Tweede Wereldoorlog als piloot bij de Army Air Corps. Zijn meeslepende verhaal heeft hij opgeschreven in Ontsnapt uit Arnhem.<br />
Prijs
€ 11,50
Bekijk boek