> > > > > mijn-reis-naar-het-verre-oosten

Odoric Van Friuli - Mijn Reis Naar Het Verre Oosten

Het boek Mijn Reis Naar Het Verre Oosten van de auteur Odoric Van Friuli is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Mijn Reis Naar Het Verre Oosten" is tweedehands te koop vanaf € 24,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 24,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025363680
   
Soort boek
Paperback


Italië had rond 1300 levendige handelscontacten met oostelijkAzië. Ook waren er missieposten gevestigd tot diep in China.Maar veel betrouwbare informatie was er niet. Daarom deed defranciskaner monnik Odoric van Friuli in 1330 uitvoerig verslagvan een lange reis die hem had gevoerd tot aan de uiteindenvan de wereld: Indonesië, Ceylon, Mongolië.In een fascinerend relaas vertelt hij over ‘grote, wonderlijke dingen’: ongehoordenatuurverschijnselen, vreemde volkeren en bizarre zeden. Vooralde confrontatie met andere religies, waaronder de islam, geven dit boek eenbijzondere kleur.Ook door zijn eenvoudige, beeldende stijl heeft Odorics werk een groteeigen charme. Waar Marco Polo’s beroemde reisverslag wat afstandelijk blijft,reist de lezer van Odoric haast letterlijk met de verteller mee van land naarland, van haven naar haven. En valt hij van de ene verbazing in de andere.Odorics reisverslag werd al snel vanuit het Latijn vertaald in verschillendemoderne talen en bleef eeuwenlang populair. Dit is de eerste vertaling in hetNederlands
Prijs
€ 24,00
Bekijk boek