> > > > > zeeland-4045

Veronica Frenks - Zeeland 40-45

Het boek Zeeland 40-45 van de auteur Veronica Frenks is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Zeeland 40-45" is tweedehands te koop vanaf € 18,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 18,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Zeeland 40-45 ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Zeeland 40-45

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789462580503
   
Soort boek
Hardcover


Zeeland 40-45 vertelt in foto's het verhaal van de Tweede Wereldoorlog in de provincie. De bezetting verliep hier anders dan in de rest van Nederland. De Westerschelde gaat dwars door Zeeland. Deze rivier was de toegangsweg tot grote delen van Europa en strategisch van groot belang. Zeeland is het gebied dat het eerst bevrijd moest worden om de Westerschelde weer in handen te krijgen, zodat de aanvoer naar Antwerpen op gang kwam en het leger van de geallieerden verder kon trekken. Na D-day was dit de belangrijkste strijd in de bevrijding van Nederland. Maar hoe verging het de Zeeuwen? De bevolking was voortdurend op de vlucht. Evacuatie volgde op evacuatie. Dat betekende voor de bevolking dat alles wat veilig en vertrouwd was, plotseling ineenstortte. De nadruk ligt in dit boek op hoe de Zeeuwen deze oorlog overleefden. Veronica Frenks is publicist, onderzoeker en tentoonstellingsmaker.
Prijs
€ 18,50
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Veronica Frenks
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 26,50
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 19,99
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 37,21