|
Aanbieder
www.stormybooks.nl
|
Soort boek
paperback [BBLiterair]
Conditieredelijk [boek wat scheef ('overbeet'), hoekjes/rand kaft kale stootplekjes, binding boek goed]Aantal pagina`s296Uitgavejaar1989 [3e druk september]Uitgegeven doorUitgeverij De Bezige BijKaftpaperback [BBLiterair]ISBN9023407458Code [intern]ZIJL Beschrijving boekIn ‘Uit talloos veel miljoenen’ beschrijft Willem Frederik Hermans op de voor hem kenmerkende, sarcastische wijze hoe de dromen van een kleinburger uiteenspatten.Clemens van Wessel, links socioloog van de universiteit, zoon van een minister, is wrokkig omdat niet hij, maar een of ander broekie tot lector van het instituut is benoemd. Hij schopt het maar niet tot professor, hoe graag hij dat ook wil. Zijn drankzuchtige vrouw Sita, dochter van een winkelier, doet verwoede pogingen een andere droom te verwezenlijken, het schrijven van het kinderboek ‘Beertje Bombazijn’. Ziehier het drama: twee mensen die niet hebben wat ze willen en die bovendien buiten hun stand getrouwd zijn.
|
Prijs
€ 8,00
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Hardcover
|
Prijs
€ 8,35
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
www.stormybooks.nl
|
Soort boek
Paperback
Conditieredelijk [binnenzijde kaft naam, bovenzijde boekblok vlekje, rug/hoekjes kaft stootplekjes]Aantal pagina`s293Uitgavejaar1981 [1e druk mei]Uitgegeven doorUitgeverij De Bezige BijKaftpaperbackISBN9023407458Code [intern]SBNL30 Beschrijving boekIn ‘Uit talloos veel miljoenen’ beschrijft Willem Frederik Hermans op de voor hem kenmerkende, sarcastische wijze hoe de dromen van een kleinburger uiteenspatten.Clemens van Wessel, links socioloog van de universiteit, zoon van een minister, is wrokkig omdat niet hij, maar een of ander broekie tot lector van het instituut is benoemd. Hij schopt het maar niet tot professor, hoe graag hij dat ook wil. Zijn drankzuchtige vrouw Sita, dochter van een winkelier, doet verwoede pogingen een andere droom te verwezenlijken, het schrijven van het kinderboek ‘Beertje Bombazijn’. Ziehier het drama: twee mensen die niet hebben wat ze willen en die bovendien buiten hun stand getrouwd zijn.
|
Prijs
€ 8,95
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Paperback
<p>In Uit talloos veel miljoenen beschrijft Willem Frederik Hermans op de voor hem kenmerkende, sarcastische wijze hoe de dromen van een kleinburger uiteenspatten.<br />Clemens van Wessel, links socioloog van de universiteit, zoon van een minister, is wrokkig omdat niet hij, maar een of ander broekie tot lector van het instituut is benoemd. Hij schopt het maar niet tot professor, hoe graag hij dat ook wil. Zijn drankzuchtige vrouw Sita, dochter van een winkelier, doet verwoede pogingen een andere droom te verwezenlijken, het schrijven van het kinderboek Beertje Bombazijn , Ziehier het drama: twee mensen die niet hebben wat ze willen en die bovendien buiten hun satnd getrouwd zijn.</p>
|
Prijs
€ 21,50
|
Bekijk boek
|
|
Aanbieder
Bol.com
|
Soort boek
Hardcover
|
Prijs
€ 45,90
|
Bekijk boek
|