> > > > > einde-geschiedenis-en-de-laatste-mens

Francis Fukuyama - Einde Geschiedenis En De Laatste Mens

Het boek Einde Geschiedenis En De Laatste Mens van de auteur Francis Fukuyama is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Einde Geschiedenis En De Laatste Mens" is tweedehands te koop vanaf € 17,00 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 17,00 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789025421588
   
Soort boek
Paperback


<p> Het spraakmakende boek dat als eerste de val van het communisme wist te duiden en een discussie op gang bracht die nog steeds wordt gevoerd. Van Portugal tot Chili, van Hongarije tot Zuid-Afrika en van Estland tot Indonesi? zijn de autoritaire regimes gevallen. Fukuyama trekt verstrekkende historische conclusies met betrekking tot de overwinning van de liberale economie en het einde van de twintigste eeuw. Hij zaait twijfel over de duurzaamheid van onze samenleving en zet de innerlijke tegenspraken van de liberale economie op losse schroeven. </p> <p> Het boek is verrassend, lezenswaardig en stimulerend genoemd en bezorgde Fukuyama, inmiddels als gastdocent verbonden aan de universiteiten van Oxford en Cambridge, wereldfaam. </p>
Prijs
€ 17,00
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Francis Fukuyama
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 22,99
Tweedehands (2)
vanaf € 32,08
Nieuw (3)
vanaf € 9,99
Tweedehands (0)
Nieuw (2)
vanaf € 12,50
Tweedehands (0)