> > > > > het-zwarte-leger

Santiago Garciaclairac - Het Zwarte Leger

Het boek Het Zwarte Leger van de auteur Santiago Garciaclairac is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Het Zwarte Leger" is tweedehands te koop vanaf € 9,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 9,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789026126192
   
Soort boek
Hardcover


Een alchemist, een teken, een geheim. Ontrafel het zinderende mysterie!<br /><br />De 14-jarige Arturo woont in Adragón, een bibliotheek met duizenden oude boeken en andere schatten uit de middeleeuwen. Adragón wordt bedreigd: iemand wil een bijzonder kunstobject stelen en daarmee middeleeuwse geheimen ontrafelen. <br />Op school wordt Arturo voortdurend gepest, omdat hij een 'A' op zijn voorhoofd heeft en er ook op de rest van zijn lichaam letters staan. In zijn dromen echter speelt Arturo een hoofdrol in middeleeuwse avonturen. Daarin wordt hij belaagd door angstaanjagende draken, moordlustige koningen en bloeddorstige zwaardvechters. <br />Zowel in het heden als in zijn middeleeuwse droomwereld zijn boze krachten op zoek naar het geheim van Arquimaes, een wijze alchemist die verwikkeld is in een strijd tegen het Kwaad. De letters op Arturo's lichaam vormen de sleutel tot het geheim: de formule voor eeuwig leven en het vinden van het koninkrijk van vrede en rechtvaardigheid, beschermd door het zwarte leger. <br />Twee werelden, twee bedreigingen, één held. Komt Arturo ongeschonden uit de strijd? Ontdekt hij Arquimaes' diepste geheim? <br /><br />Historische fantasy in de traditie van Grimpow, maar liefst 656 pagina's<br />Zinderende, epische avonturenroman voor de jeugd. Escuela Española<br />Een avontuur met denderende vaart en dubbele bodem. El Día de Valladolid<br />Overtuigend en lekker leesbaar. Grijpt je vanaf de eerste pagina. El Mundo de los libros<br /><br />Naast boeken schrijft de Spaanse auteur Santiago García-Clairac veel film- en reclamescenario's. Diverse van zijn jeugdboeken werden bekroond en voor zijn gehele oeuvre ontving hij in 2004 de Cervantes-prijs in de categorie kinder- en jeugdliteratuur.
Prijs
€ 9,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Santiago Garciaclairac
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 26,99
Tweedehands (0)