> > > > > wat-het-is

Christina Van Geel - Wat Het Is

Het boek Wat Het Is van de auteur Christina Van Geel is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Wat Het Is" is tweedehands te koop vanaf € 28,90 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 28,90 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789028982031
   
Soort boek
Paperback


Hoe kijken bekendere, in het leven enigszins geslaagde Vlamingen, of Vlamingen die in de perceptie 'goed bezig' zijn terug op hun leven? Zijn zij erin geslaagd hun jeugddromen te realiseren? Welke dromen koesterden zij? En welke hindernissen hebben ze moeten nemen op het parcours van hun leven om te staan waar ze staan.<br />Radiomaakster Christina Van Geel sprak met: <br />Kathleen Cools, Roger De Vlaeminck, Bert Anciaux, Alicja Gescinska, Guillaume Van der Stighelen, Sepideh Sedagatnia, Patrick Develtere, Fien Sabbe, Wouter en Karel Torfs, Zuster Jeanne De Vos, Els Dottermans, Tom Hannes, Dominique Persoone, Celie Dehaene, Frank Van Massenhove, Stef Bos, Kristien Dieltiens, Wim Opbrouck, Zuhal Demir, Benedikte Van Eeghem<br />
Prijs
€ 28,90
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Christina Van Geel
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 29,95