> > > > > histoires-doc-ingredienten-goede-leven

Francois Gervais - Histoires Doc Ingredienten Goede Leven

Het boek Histoires Doc Ingredienten Goede Leven van de auteur Francois Gervais is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Histoires Doc Ingredienten Goede Leven" is tweedehands te koop vanaf € 19,95 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,95 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789050000406
   
Soort boek
Hardcover


Histoires d'Oc is een origineel en sensueel boek over de kunst van het goede leven. Je wordt betoverd door geurend fruit, duivelse truffels en sensuele kruiden, en verleid door de heerlijkste gerechten. <br />Histoires d'Oc appelleert aan puur gevoel en romantiek. Bourgondisch tafelen krijgt prioriteit boven mondialisatie en standaardisatie. Het is een liefdesbetuiging aan het rijk der zinnen en een pleidooi voor rust en genieten. Histoires d'Oc is geschreven door François Gervais (Carmaux, 1963) en Jacques Rouet (Algiers, 1953). De illustraties in het boek zijn van de hand van François Gervais, de recepten van Jacques Rouet.
Prijs
€ 19,95
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Francois Gervais
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Le Pique Nique

ISBN: 9789060976524


Bekijk boek

Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 40,60
Rendez Vous Sucre

ISBN: 9789077204160


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 75,00
Tweedehands (0)