> > > > > ik-heb-te-weinig-geloof-om-een-atheist-te-zijn

Geisler - Ik Heb Te Weinig Geloof Om Een Atheist Te Zijn

Het boek Ik Heb Te Weinig Geloof Om Een Atheist Te Zijn van de auteur Geisler is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ik Heb Te Weinig Geloof Om Een Atheist Te Zijn" is tweedehands te koop vanaf € 19,99 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 19,99 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789033819087
   
Soort boek
Pocket


Dit prikkelende boek dat met gegronde onderbouwing de wetenschap laat spreken vóór het geloof in God, is in een nieuwe uitvoering verschenen. Deze voordelige pocket-editie heeft exact dezelfde inhoud als de eerste editie, maar de bladspiegel is verkleind en het boek is gedrukt op dunner<br />papier.<br /><br />Het boek wordt van harte aanbevolen door programmamaker Antoinette Hertsenberg en hoogleraar dr. Cees Dekker. In de discussie rond schepping en evolutie, bijbel en wetenschap is dit boek een zeer waardevol werk gebleken.
Prijs
€ 19,99
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Geisler
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (2)
vanaf € 15,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 90,99
Tweedehands (0)
Nieuw (1)
€ 8,90
Tweedehands (0)