> > > > > time-for-food-24-parijs

Gerrard - Time For Food 24. Parijs

Het boek Time For Food 24. Parijs van de auteur Gerrard is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Time For Food 24. Parijs" is tweedehands te koop vanaf € 4,36 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 4,36 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789024381845
   
Soort boek
Paperback


TIME FOR FOOD 24. PARIJS <br />De beste restaurants, caf?s, bars, markten, winkels, delicatessenzaken... <br />Deze gids is speciaal ontworpen om u te helpen interessante en plezierige eetplekjes in Parijs te vinden, van haute cuisine restaurants en levendige brasseries tot eenvoudige caf?s en bruisende markten. <br />- Onafhankelijke keuze van restaurants, caf?s, bars en brasseries <br />- Voedsel kopen: een greep uit het aanbod van markten, winkels en delicatessenzaken <br />- Adressen geselecteerd per gebied en gesitueerd op duidelijke kaarten <br />- Met aandacht voor de plaatselijke eetcultuur en een verklarende woordenlijst
Prijs
€ 4,36
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Gerrard
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Het Voorbijgaan

ISBN: 9789022585542


Bekijk boek

Nieuw (5)
vanaf € 12,50
Tweedehands (3)
vanaf € 7,25
Nieuw (0)
Tweedehands (2)
vanaf € 13,85
Voorbijgaan Pap

ISBN: 9789022540114


Bekijk boek

Nieuw (1)
€ 13,92
Tweedehands (0)