> > > > > ik-woonde-in-een-grot

Marguerite Van Geldermalsen - Ik Woonde In Een Grot

Het boek Ik Woonde In Een Grot van de auteur Marguerite Van Geldermalsen is 2 maal gevonden, 1 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Ik Woonde In Een Grot" is nieuw te koop vanaf € 22,99 bij Bol.com. "Ik Woonde In Een Grot" is tweedehands te koop vanaf € 8,45 bij Bol.com.

Nieuw (1) vanaf € 22,99 bij Bol.com Toon 1 nieuw boek
Tweedehands (1) vanaf € 8,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Nieuw
We hebben 1 nieuw boek gevonden
Ik Woonde In Een Grot

Type: Paperback
ISBN: 9789021006284
Levertijd: 7

Aanbieder:
€ 22,99
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789045850924
   
Soort boek
Paperback


‘Een leven zonder hypotheek en energierekeningen leek me wel aantrekkelijk...’<br />‘Waarom jullie vannacht niet bij mij logeren - in mijn grot?’ vroeg de Bedoe . Hij werd helemaal enthousiast bij het idee. En wij waren uit op avontuur.<br />Zo begint het verhaal van Marguerite van Geldermalsen waarin zij vertelt hoe zij de vrouw werd van de Jordaanse souvenirverkoper Mohammad Abdallah Othman. Ze leerde hem kennen tijdens een wereldreis die ze samen met een vriendin maakte. Marguerite en Mohammad werden verliefd, trouwden en namen hun intrek in een van de eeuwenoude grotten van Petra.<br />Hun thuis was tweeduizend jaar oud, uitgehakt in de rode rots want Marguerite werd er de lokale verpleegkundige, maar leidde verder het leven van elke Bedoe envrouw: ze kookte boven open vuur, haalde water met de ezel en dronk zoete, zwarte thee in de schaduw van een geitenharen tent. Ze danste mee tijdens huwelijksfeesten en ontbeet buiten, zittend op de rotswand bij het licht van de opkomende zon. Ze kreeg drie kinderen en was volmaakt gelukkig. Aan dit exotische spookje kwam pas een eind toen Mohammad overleed, na ruim twintig jaar huwelijk.<br />In Ik woonde in een grot vertelt Marguerite openhartig over haar bijzondere leven en gunt ze de lezer een kijkje in het dagelijks leven van de Bedoe en.
Prijs
€ 8,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Marguerite Van Geldermalsen
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (1)
€ 11,04
Tweedehands (0)