> > > > > boys-online-boys-offline

Paul Van Gelder - Boys Online / Boys Offline

Het boek Boys Online / Boys Offline van de auteur Paul Van Gelder is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Boys Online / Boys Offline" is tweedehands te koop vanaf € 21,45 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 21,45 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789077024379
   
Soort boek
Paperback


Op het gebied van seksuele dienstverlening zijn de ontwikkelingen op het internet ronduit stormachtig. Er is weinig bekend over wat deze verplaatsing naar de digitale snelweg in de praktijk betekent voor jongens/mannen (M$M). Hoe zijn zij online op zoek naar klanten? Om welke aantallen gaat het? Is er veel veranderd in het contact met klanten? Boys Online / Boys Offline geeft een inkijk in deze virtuele schemerwereld, met een offline focus op de regio Den Haag. <br /><br />Van profielsites, chatboxen, webcamsites tot datingsites, Paul van Gelder en Léon van Lier hebben veel moeite gedaan om de uiteenlopende websites in hun onderzoek mee te nemen. Daarnaast hebben zij offline interviewgesprekken gehouden, zowel met jongens/mannen (M$M) als met Haagse instellingen en organisaties.<br /><br />Boys Online / Boys Offline brengt een doelgroep in beeld waarop bij hulp- en dienstverleners en beleidsmakers, en in de samenleving meestal het zicht ontbreekt. <br />
Prijs
€ 21,45
Bekijk boek


Andere populaire boeken van Paul Van Gelder
We hebben meer boeken van de Auteur gevonden. Hieronder ziet u de 3 boeken waar het meeste aanbod van is.
Nieuw (0)
Tweedehands (1)
€ 15,75