> > > > > leugens-om-bestwil

Spong Gerard - Leugens Om Bestwil

Het boek Leugens Om Bestwil van de auteur Spong Gerard is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Leugens Om Bestwil" is tweedehands te koop vanaf € 10,25 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 10,25 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.

Andere auteurs

We hebben Leugens Om Bestwil ook gevonden geschreven door andere auteurs:

Leugens Om Bestwil
Leugens Om Bestwil

Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789050183611
   
Soort boek
Paperback


<p> Mr Gerard Spong werd onlangs door zijn vakgenoten uitgeroepen tot 'beste strafadvocaat' van Nederland. Zijn scherpzinnige verdedigingstechnieken en controversi?le optreden zijn legendarisch. Zij resulteren niet zelden in vrijspraak, strafvermindering of nieuwe inzichten bij de rechters, tot aan de Hoge Raad toe. </p> <p> Spong aarzelt niet om de gangbare opvattingen over recht en onrecht, grondwet, koninklijke onschendbaarheid, status en werkwijze van politici, politie, O.M., rechterlijke macht en advocaten aan de kaak te stellen. Hij geeft zijn visie op het advocatenvak (ethiek, risico's, omgang met getuigen, aannemen van 'crimineel geld' e.d.) en gaat in op zijn strategische werkwijze. Drie rechtszaken krijgen speciale aandacht (De Terp-arts, de zaak Mr O.Hammerstein, de zaak Joh.V.C.S.). </p> <p> Leugens om bestwil is explosief en inspirerend. </p>
Prijs
€ 10,25
Bekijk boek