> > > > > kunst-op-nederlandse-stations

Laura Van Grinsven - Kunst Op Nederlandse Stations

Het boek Kunst Op Nederlandse Stations van de auteur Laura Van Grinsven is 1 maal gevonden, 0 maal nieuw en 1 maal tweedehands. "Kunst Op Nederlandse Stations" is tweedehands te koop vanaf € 22,50 bij Bol.com.

Tweedehands (1) vanaf € 22,50 bij Bol.com Toon 1 tweedehands boek
Bent u de schrijver van dit boek of weet u iets over deze auteur?

Omero.nl is druk bezig om informatie over auteurs toe te voegen. Neem contact met ons op via support@omero.nl om een auteursprofiel aan te maken met een foto, biografie, website adres en sociale media links.
Tweedehands
We hebben 1 tweedehands advertentie gevonden
Aanbieder
Bol.com
ISBN
9789068687880
   
Soort boek
Hardcover


De spoorwegen hebben tijdens de periode van ontwikkeling en uitbouw van het Nederlandse spoornetwerk niet alleen de noodzakelijke civieltechnische en bouwkundige voorzieningen aangelegd, maar zich ook in culturele zin gemanifesteerd. Veel beeldend kunstenaars en vormgevers hebben in de loop der tijd kunstwerken gerealiseerd. Sommige kunstwerken zijn als decoratie ge?ntegreerd in een bestaand bouwwerk, andere nemen een autonome plek in de ruimte in.In Kunst op Nederlandse stations wordt de eigenheid van de complete collectie van ruim driehonderd kunstwerken beschreven en getoond. Een collectie met verschillende opdrachtgevers ? spoorpartijen, overheden en maatschappelijke instanties ? maar met een gemeenschappelijk doel: het veraangenamen van de reis.
Prijs
€ 22,50
Bekijk boek